Akcja Kwalifikacja

Szanowny Pacjencie,

Jeżeli masz wątpliwości czy możesz lub powinieneś poddać się zabiegowi z zakresu urologii estetycznej: powiększaniu penisa, wydłużeniu wędzidełka, zabiegowi stulejki czy usuwaniu grudek perlistych.

Możesz skorzystać ze specjalnej okazji i zrobić kwalifikację do zabiegu w cenie swojego wieku.

  • Jeśli masz 20 lat to zapłacisz 20 zł

  • Jeśli masz 35 lat to zapłacisz 35 zł

  • Jeśli masz 40 lat to zapłacisz 40 zł

Umów się na kwalifikację do zabiegu w cenie swojego wieku.

Możesz skontaktować się również pod anonimowym adresem mailowym formen@best-med.pl

Dlaczego taki zabieg może być dla Ciebie istotny? Bo w łatwy sposób, możesz w trakcie konsultacji zweryfikować, czy posiadasz wadę, którą można skorygować, poprawiając tym samym komfort życia.

Wędzidełko

Skrócone wędzidełko może być wadą wrodzoną, która wynika z nieprawidłowej budowy anatomicznej lub wtórną, nabytą wskutek przebytych stanów zapalnych lub urazów prącia. Bez względu na przyczynę wystąpienia wady w Centrum Medycznym Best-Med jesteśmy w stanie się podjąć leczenia.

Pacjenci ze zbyt krótkim wędzidełkiem, zwykle odczuwają ból w obrębie członka. Jest on związany z pociąganiem napletka, który nie może być całkowicie odprowadzony. Bolesność zwykle pojawia się wtedy, kiedy dochodzi do wzwodu prącia. U wielu mężczyzn ból członka jest tak dotkliwy, że rezygnują ze współżycia. To z kolei może powodować dyskomfort psychiczny związany z obawą, że partnerka nie zrozumie problemu.

Podstawą leczenia zbyt krótkiego wędzidełka jest dobre rozpoznanie. Jeśli masz problem z pełnym odciągnięciem napletka, odczuwasz uczucie ciągnięcia, ból, pieczenie lub zauważyłeś krwawienie prącia, powinieneś umówić wizytę u kwalifikacyją u naszego urologa.

Stulejka

Stulejka jest zwężeniem napletka, które uniemożliwia odciąganie go od żołędzi penisa. Towarzyszą jej dolegliwości takie jak: ucisk, ból, dyskomfort, problemy z zachowaniem higieny osobistej a nawet zmniejszenie satysfakcji z życia seksualnego…
Nieleczona stulejka, prowadzi do infekcji intymnych, którymi można zarazić również partnerkę.
Podstawą leczenia stulejki jest dobre rozpoznanie. Objawy takie jak: ból, pieczenie, trudności z oddawaniem moczu, czy silne zaczerwienienie, powinny nas zaalarmować do umówienia wizyty u urologa.

Grudki perliste

Grudki perliste prącia, najczęściej pojawiają się pomiędzy 20 a 30 rokiem życia, wywołując przy tym uczucie niepokoju i spadku własnej samooceny. Czym są? To niewielkie, okrągłe bądź wydłużone grudki przypominające perełki o białocielistym zabarwieniu, które znajdują się na koronie żołędzi prącia lub w rowku zażołędnym. Mogą występować w liczbie pojedynczej lub mnogiej tworząc kilkurzędowy wieniec wokół korony żołędzi.
Jak pozbyć się grudek? Pod żadnym pozorem nie należy ich pocierać i zdrapywać, gdyż może to prowadzić do krwawienia i zakażeń bakteryjnych. To nie są zmiany, których można się pozbyć domowymi sposobami, zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu u naszego urologa.

Powiększanie penisa

Czy wiesz, że 8 na 10 mężczyzn nie jest zadowolonych z wielkości swojego penisa, a połowa z nich uważa wprost – “mój penis jest za mały” ?
Umów się na wizytę kwalifikacyjną i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Regulamin “Akcja Kwalifikacja”