Dermokosmetyki mają na celu minimalizowanie uczucia dyskomfortu po zabiegach, a także szybszą rekonwalescencję. Liczne badania dermatologiczne potwierdzają skuteczność działania takich kosmetyków. Skóra po zabiegach może być bardziej wrażliwa, dlatego ważne jest stosowanie się do zaleceń lekarza bądź kosmetologa. Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiednich preparatów, co jest niezbędne dla osiągnięcia pożądanego efektu.

Linia Neauvia Cosmeceuticals, rekomendowana przez naszych specjalistów, to kosmetyki, które powstały dzięki wiedzy opartej na badaniach naukowych na temat kosmeceutyków. Produkty stosuje się w celu szybszej redukcji stanów zapalnych oraz spowolnienia procesu starzenia się skóry.

CONTOUR EYE SERUM to krem do stosowania w okolicach oczu.

Skóra w tych miejscach jest bardzo delikatna i wymaga szczególnej pielęgnacji. Formuła serum opiera się wyłącznie na frakcjach kwasu hialuronowego o niskocząsteczkowej budowie, która umożliwia wnikanie do głębszych warstw skóry. Widoczne zalety to nawilżona i wygładzona skóra, a także redukcja cieni pod oczami i efekt liftingu. Serum mogą stosować również osoby o delikatnej, wrażliwej cerze.

VITAMIN C CREAM LIGHT to produkt zawierający stabilną formę witaminy C.

Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne polegające na neutralizacji wolnych rodników, a także na pobudzaniu syntezy kolagenu. Zawarty w formule kwas liponowy chroni błony komórkowe i oraz przestrzenie międzykomórkowe, a koenzym Q10 zwiększa dotlenienie tkanek. Efekt stosowania kremu to dogłębnie odżywiona skóra pełna blasku, poprawa kolorytu oraz rozjaśnione przebarwienia. Krem redukuje również drobne i głębokie zmarszczki.

Cennik

Lp Nazwa zabiegu Cena
1 CONTOUR EYE SERUM
NEAUVIA
242 zł
2 CONTOUR EYE SERUM MAN
NEAUVIA
242 zł
3 VITAMIN C SERUM
NEAUVIA
242 zł
4 VITAMIN C SERUM MAN
NEAUVIA
242 zł
5 REBALANCING MAKE UP LIGHT
NEAUVIA
385 zł
6 REBALANCING MAKE UP MEDIUM
NEAUVIA
385 zł
7 REBALANCING MAKE UP DARK
NEAUVIA
385 zł
8 REBALANCING CREAM RICH
NEAUVIA
308 zł
9 REBALANCING CREAM LIGHT
NEAUVIA
308 zł
10 REBALANCING CREAM MAN
NEAUVIA
309 zł
11 VITAMIN C CREAM LIGHT
NEAUVIA
220 zł
12 VITAMIN C CREAM MAN
NEAUVIA
220 zł
13 REJUVENATION ROSE
NEAUVIA
262 zł
14 SILK BODY
NEAUVIA
262 zł
15 SILK BODY BRILLANT
NEAUVIA
352 zł
16 WODA MICELARNA EAU MICELLAIRE
COLLINE PHARMA
49 zł
17 GLYCOLIQUE 12% PEELING
COLLINE PHARMA
59 zł
18 GLYCOLIQUE 5% PEELING
COLLINE PHARMA
45 zł
19 REGENERATION CREME
COLLINE PHARMA
45 zł
20 NOURRISSANTE CREME
COLLINE PHARMA
59 zł