Specjalista chirurgii ogólnej, transplantolog kliniczny, lekarz medycyny estetycznej.

Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Autor pracy dyplomowej pt. „Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w zabiegach medycyny estetycznej i regeneracyjnej”

Pracował wiele lat jako adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor i współautor wielu prac publikowanych w indeksowanych czasopismach. Założyciel The Polish Society for Organ Donation. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Współwykonawca pierwszego w Polsce przeszczepienia krzyżowego i łańcuchowego nerek.

Jest autorem i współautorem licznych publikacji i doniesień z dziedziny chirurgii, transplantologii oraz medycyny estetycznej, a swoją wiedzę i umiejętności poszerza podczas uczestnictwa w licznych kursach i sympozjach w kraju i zagranicą.

Specjalizuje się w zabiegach nowoczesnymi metodami małoinwazyjnymi z zakresu chirurgii, transplantologii i medycyny estetycznej.

Laureat Nagrody Zespołowej VII edycji konkursu Wybitne Innowacje w Polskiej Ochronie Zdrowia – Złoty Skalpel 2015, Nagrody Zespołowej JM Rektora WUM za specjalne osiągnięcia (2015), a także odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi Prezydenta RP (2016).