A co jeśli mógłbyś bez skalpela i blizn usunąć szpecące zmiany skórne?

Nawet gdy są w delikatnych i wrażliwych miejscach?

Niedoskonałości skórne, takie jak brodawki, znamiona, blizny czy pieprzyki, mogą być zarówno problemem zdrowotnym jak i estetycznym. Wielu pacjentów nie czuje się komfortowo podczas eksponowania takich miejsc. Niechciane zmiany skórne często są podawane jako przyczyna obniżonego poczucia własnej wartościWiele osób chciałoby się ich pozbyć. Przed zabiegiem powstrzymuje ich brak wiedzy, strach przed powstaniem blizn lub długim gojeniem.

Dlatego przygotowaliśmy materiał edukacyjny, w którym pokazujemy efekt i wrażenia jednego z naszych pacjentów.

Kliknij play, aby obejrzeć:

Umów się na konsultację przed zabiegiem

Jeśli chcesz aby Twoją zmianę skórną usunął wykwalifikowany lekarz przy pomocy najwyższej jakości plazmy medycznej, to kliknij przycisk poniżej i umów się na konsultację. 

Podczas spotkania ocenimy zmianę i jeśli będzie się kwalifikować, to mamy możliwość wykonania zabiegu od razu na miejscu.

Kliknij przycisk, zostaw kontakt, a my oddzwonimy

PlasmAge - Plasma Medyczna

PlasmAge – to certyfikowane  urządzenie medyczne, którego użyliśmy do usunięcia znamion u Pani Anety. Precyzyjna wiązka plazmy powoduje sublimację (odparowanie) zbędnej tkanki, bez uszkadzania warstwy podstawowej skóry właściwej. Jest to nowość w medycynie estetycznej, która wreszcie pozwala na wykonywanie takich zabiegów bez cięcia, bez krwawienia i bez blizn. Niechciane zmiany skórne dosłownie odparowują.

Zabieg wykonujemy w znieczuleniu, dlatego jest całkowicie bezbolesny. Dodatkowo strumień plazmy stymuluje włókna kolagenowe, więc już po kilku dniach w miejscu zabiegu skóra robi się delikatna i gładka.

W Klinice Best-Med Estetiq używamy plazmy medycznej do:

Efekty użycia plazmy medycznej

Pacjenci są często mile zaskoczeni gdy zmiana skórna, która przysparzała im problemów przez lata, dosłownie znika w ciągu kilku minut zabiegu. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych efektów:

Usunięcie wielu zmian z twarzy. Efekt po ok. 3 tygodniach (Źródło: nasz pacjent)

Usunięcie średniej wielkości brodawki łojotokowej pod pachą. Po ok. 3 tygodniach od zabiegu praktycznie nie pozostał już żaden ślad. (Źródło: nasz pacjent)

plazma laser usuwanie brodawek

Usunięcie kłopotliwych i nieestetycznych włókniaków umiejscowionych pod pachą.  Po dwóch tygodniach widać już całkowite wygojenie. (Źródło: nasz pacjent)

Usunięcie brodawki pod pachą

Usunięcie średniej wielkości zmian barwnikowych umiejscowionych na policzku. Po ok. 2 tygodniach od zabiegu ślad jest minimalny. W ciągu kilku kolejnych tygodni następuje pełna odbudowa i wybarwienie nowej skóry. Użycie plazmy medycznej stymuluje włókna kolagenowe do odbudowy. (Źródło: nasz pacjent)

usuwanie brodawek pieprzyków

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabiegu przy użyciu plazmy nie możemy wykonać w przypadku podejrzenia zmian złośliwych. Usuwana zmiana skórna dosłownie wyparowuje, więc nie daje to możliwości wykonania badania histopatologicznego, które jest w takim przypadku konieczne. Dlatego każdy przypadek przez zabiegiem musi być indywidualnie oceniony przez lekarza specjalistę.

Ponadto nie stosujemy plazmy w przypadku:

Umów się na konsultację przed zabiegiem

Jeśli chcesz aby Twoją zmianę skórną usunął wykwalifikowany lekarz przy pomocy najwyższej jakości plazmy medycznej, to kliknij przycisk poniżej i umów się na konsultację. Podczas spotkania ocenimy zmianę i jeśli będzie się kwalifikować, to mamy możliwość wykonania zabiegu od razu na miejscu.

Kliknij przycisk, zostaw kontakt, a my oddzwonimy