Laserowa Korekcja Wzroku

Pomyśl tylko, jak bardzo ogranicza Cię Twoja wada wzroku: zmęczone oczy po długim dniu w pracy, czy w szkole, utrudnione rozwijanie życiowych pasji sportowych, czy artystycznych, ciągłe wizyty u okulistów, kosztowne dobieranie i wymiana szkieł korekcyjnych. Możesz pozbyć się wszystkich tych problemów już dziś, wykonując zabieg Laserowej Korekcji Wzroku.
Laserowa korekcja wzroku jest jedną z najnowocześniejszych metod zabiegowych, która pozwala na pozbycie się okularów i soczewek kontaktowych, przywracając naturalne i ostre widzenie. Jest to bezbolesna i szybka technika korekcji wady wzroku z wykorzystaniem wiązki lasera, która wygładza powierzchnię rogówki. Wygładzona rogówka odzyskuje naturalny kształt i prawidłowe widzenie. Laserowa korekcja wzroku nie wymaga hospitalizacji – Pacjent po zabiegu wypisywany jest do domu.

Przykładowy czas zabiegu laserowej korekcji wzroku:

Rozpoczęcie zabiegu
Zakończenie zabiegu

*grafika obrazuje czas korekcji dla przykładowej wady wzroku -3 dioptrie

Metody laserowej korekcji wzroku:

EBK (cena: 2950 zł – za 1 oko) – metoda powierzchowna, polegająca na usunięciu cienkiej warstwy nabłonka rogówki za pomocą separatora, a następnie wykonaniu laserowej korekcji wzroku.

SmartSurf (cena: 3450 zł – za 1 oko) – metoda bezdotykowa, wykonywana wyłącznie za pomocą niewidzialnej wiązki lasera, bez ingerencji w głębsze warstwy rogówki i jej nacięcia (bez użycia roztworów czy narzędzi chirurgicznych).

Zabiegi laserowej korekcji wzroku wykonywane w Best-Med:

  • wykonywane są w znieczuleniu miejscowym,
  • posiadają minimalny okres rekonwalescencji.

Kwalifikacja i przygotowanie Pacjenta do zabiegu:

Kwalifikacja

– przeprowadzana jest bezpłatnie.

Przygotowanie Pacjenta do zabiegu

(cena: 300 zł) - wliczona w cenę zabiegu.

Gwarancja Umowy: w przypadku zawarcia umowy na wykonanie zabiegu laserowej korekcji wzroku, który z jakichś przyczyn nie będzie mógł zostać przeprowadzony, Centrum Medyczne Best-Med zwróci Pacjentowi wpłacone przez Niego pieniądze, potrącając jedynie koszt przygotowania do zabiegu – 300 zł).

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Personalizacja zabiegów (ze względu na nietypowe lub skomplikowane wady wzroku), nie wymaga dopłacania.

Laser Schwind Amaris:

W Centrum Medycznym Best-Med, podczas zabiegów laserowej korekcji wzroku (EBK i SmartSurf),  wykorzystuje się technologię lasera excimerowego Schwind Amaris, który jest uznawany za jedno z najnowocześniejszych, tego typu urządzeń  na świecie.

  • zapewnia bardzo krótki czas leczenia (czas korekcji wynosi w przybliżeniu 2 sekundy na 1 dioptrię),

  • posiada aktywny system śledzenia oka,

  • wykorzystuje system inteligentnego sterowania efektem termicznym.

4 proste kroki do laserowej korekcji wzroku:

Krok 1
– Skontaktuj się nami
i umów wizytę:
telefonicznie (609-505-600 / 22-628-62-81) lub
mailowo: estetiq@best-med.pl

Krok 2 – Odpowiednia kwalifikacja do korekcji, to niezwykle istotny element, który rozpoczyna postępowanie diagnostyczne i prowadzi do zabiegu. Podczas wizyty kwalifikacyjnej prowadzi się szczegółowy wywiad i zapoznają się ze stanem wady wzroku każdego Pacjenta. W porozumieniu z Pacjentem ustala się indywidualną strategie postępowania i udziela odpowiedzi na wszystkie rodzące się pytania i wątpliwości.

Krok 3 – Przygotowanie Pacjenta do zabiegu w oparciu pogłębione badania diagnostyczne. Wszystkie urządzenia diagnostyczne służące do zebrania dokładnych danych medycznych, z których korzysta laser podczas zabiegu, pochodzą wyłącznie od renomowanych i uznanych w środowisku medycznym firm.

Krok 4 – Zabieg laserowej korekcji wzroku. W dniu zabiegu Pacjent zgłasza się do rejestracji, gdzie personel medyczny przejmie nad nim opiekę i pokieruje w sposób zapewniający szybkie, sprawne i bezstresowe przejście procedury. Pacjent zostanie poddany znieczuleniu miejscowemu a następnie przeprowadzony zostanie zabieg (czas korekcji dla przykładowej wady wzroku -3 dioptrie wynosi 6 sec.).

Szanowny Pacjencie, za każdą usługę powyżej 100 zł w klinice Best-Med, możesz zapłacić:

– przelewem odroczonym, w ciągu 30 dni od daty wykonania usługi lub

– w korzystnych ratach

Z płatności odroczonej oraz rat skorzystać mogą osoby po 25 roku życia, które są obywatelami Polski. Przy płatnościach do 5 000 zł, nie wymagamy żadnych zaświadczeń, ani dokumentów.

Procedura tego typu płatności jest bardzo prosta i trwa kilka minut.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609 505 600 lub poprzez formularz.

Przyjdź i zobacz, że
możesz poprawić swój wzrok
w mgnieniu oka.

wizytę możesz umówić pod numerem telefonu
22 628 62 81 lub 609 505 600
lub mailowo estetiq@best-med.pl