Zespół Best-Med Estetiq to wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, ale także dermatologii, podologii i stylizacji paznokci. Nasi specjaliści współpracują ze sobą, mając na uwadze bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Pacjentów.

Lekarze medycyny estetycznej to chirurdzy z tytułami doktorów nauk medycznych, zajmujący się medycyną nie tylko w aspekcie praktycznym, ale również naukowym. Swoją wiedzę regularnie poszerzają podczas licznych konferencji, szkoleń czy kursów z zakresu medycyny estetycznej.

Ale nasz zespół ekspertów to nie tylko teoria – swoje praktyczne umiejętności specjaliści wykorzystują w codziennej pracy. Mariaż doświadczenia w polu operacyjnym z wyczuciem estetyki stanowią doskonałe referencje dla lekarza medycyny estetycznej.

W Best-Med Estetiq chcemy kreować piękno w dobrym smaku, traktując każdego Pacjenta indywidualnie, dopasowując i dobierając zabiegi do jego potrzeb i oczekiwań. Pracujemy tylko na produktach renomowanych marek, przy zachowaniu wszystkich norm i standardów aseptyki.