Podążając za potrzebami naszych klientów, powstała specjalna oferta zabiegów skierowana tylko dla panów. Mężczyźni dbający o swój wygląd często rezygnują z zabiegów medycyny estetycznej z obawy, że osiągną przerysowany, karykaturalny wygląd. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu, jeden dzień w miesiącu zarezerwowany jest tylko i wyłącznie dla panów. Zmarszczki, utrata włosów, to tylko niektóre z problemów, z jakimi mężczyźni muszą się zmierzyć, żeby odzyskać młody, zdrowy wygląd.

Nadmierne wypadanie włosów czy powolny wzrost, cienkich, osłabionych włosów, to problem, który dotyczy nie tylko kobiet. Za pomocą specjalnie dobranego preparatu, który jest podany śródskórnie do skóry głowy, dostarczamy do mieszka włosowego substancje pobudzające i odżywiające włos. Po kilku zabiegach widoczna jest poprawa kondycji włosów, nowe rosnące włosy są mocne i zdrowe, z mniejszą tendencją do ich utraty. Nakłuwanie skóry głowy powoduje wzrost syntezy kolagenu, a także wzrost jej nawilżenia. Lekarz dobierze najbardziej odpowiedni produkt (np. z peptydami biomimetycznymi, witaminami czy nieusieciowanym kwasem hialuronowym).

Mezoterapia z powodzeniem może być stosowana również do odżywienia skóry twarzy, szyi, dekoltu czy rąk. Dopasowujemy odpowiednie do potrzeb skóry mezokoktajle, które odżywią, zregenerują, zrewitalizują skórę.

Cennik

Lp Nazwa zabiegu Cena
1 KONSULTACJA LEKARSKA odliczana od ceny zabiegu 150 zł
2 WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU bezpłatna
3 ZNIECZULENIE 50-100 zł
4 LECZENIE NADPOTLIWOŚCI 900 zł
5 POWIĘKSZANIE PENISA od 4.000 zł
6 POWIĘKSZANIE PENISA dostrzyknięcie preparatu do 6 miesięcy od zabiegu 1.400 zł

Nasi specjaliści