Czy wiesz, że wazektomia, jest skuteczną i bezpieczną metodą antykoncepcyjną dla mężczyzn?

Pod specjalnie dedykowanym numerem telefonu Dr Wiśniewski odpowie na wszystkie pytania dotyczące wazektomii we wtorki, środy, czwartki w godzinach: 15:00 – 15:45.

Możesz skontaktować się również pod anonimowym adresem mailowym formen@best-med.pl

WAZEKTOMIA

Witaj Drogi Pacjencie,

nie obawiaj się, trafiłeś w dobre ręce.

Wazektomia jest formą męskiej antykoncepcji, która polega na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodów. Jej skuteczność jest wyższa niż powszechnie stosowane formy antykoncepcji. Najczęściej wazektomii poddają się mężczyźni, którzy nie chcą lub nie powinni mieć więcej dzieci. Po zabiegu mężczyzna może prowadzić normalne życie seksualne, tyle że w jego spermie nie ma już plemników. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że partnerka zajdzie w ciążę.

Celem wazektomii jest czasowa niepłodność mężczyzny. Ten mikrochirurgiczny zabieg jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, gdzie stanowi jeden z najskuteczniejszych sposobów antykoncepcji męskiej (skuteczność oszacowana na 99%).

Jacy są najlepsi kandydaci do wazektomii? Na pewno są to mężczyźni po 30 roku życia, w stałych i długoletnich związkach, którzy nie zamierzają już mieć więcej dzieci. Zabieg warto wykonać także wtedy, kiedy ciąża partnerki mogłaby stanowić zagrożenie dla jej zdrowia lub życia. Na wazektomię dobrze jest się zdecydować także wtedy, kiedy jedno z partnerów jest nosicielem dziedzicznej choroby genetycznej.

Przebieg zabiegu

Wazektomia to przecięcie i podwiązanie nasieniowodów, które odpowiadają za transport plemników do ejakulatu. Po zabiegu mężczyzna może prowadzić normalne życie seksualne.

W Best-Med wykonujemy zabieg wazektomii bez użycia skalpela. Lekarz nie nacina skóry, natomiast używa specjalnego narzędzia, z którego pomocą chwyta znieczuloną skórę na mosznie i rozdziela jej warstwy. Wykonuje, przy tym około 6-milimetrowe dziurki, dzięki którym może sięgnąć do nasieniowodów. Zabieg nie wymaga zakładania szwów, ponieważ skóra samoistnie się zasklepia. Wazektomia nie pozostawia na ciele trwałych śladów – już po kilku dniach trudno się domyślić, że była wykonana. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Jest on praktycznie bezbolesny.

Za przebieg zabiegu odpowiada uznany urolog z wieloletnim doświadczeniem dr Tomasz Wiśniewski, certyfikowany specjalista w zakresie powiększania prącia i urologii estetycznej. Fellow of the European Board of Urology 2002.

Doktor odbył, wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie oraz w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie. Ordynator Oddziału Zabiegowego W Szpitalu Damiana.

Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Doktor Wiśniewski zajmuje się również: małoinwazyjną plastyką wędzidełka plazmą medyczną, leczeniem stulejki nowoczesną metodą z użyciem anastomatu, usuwaniem grudek perlistych.

W Centrum Medycznym Best-Med, zdajemy sobie sprawę, jak skrępowany może być mężczyzna w trakcie wizyty lekarskiej u urologa…

Dlatego krok po kroku, opowiemy Ci, jak będzie przebiegała wizyta:

  • Dzwonisz na rejestrację lub umawiasz wizytę przez specjalnie dedykowanego maila: formen@best-med.pl
  • Wybierasz telekonsultacje z doktorem lub umawiasz się na konsultacje, w trakcie której uzgadniacie szczegóły zabiegu,

  • Dokonujesz płatności przelewem na numer konta wysłany mailem. Możesz również dokonać płatności w placówce – opcje przelewu, przygotowaliśmy dla Twojego komfortu,
  • Mailem lub telefonicznie podajemy termin wizyty. Jeżeli wybierasz opcję płatności przelewem, zostaniesz mailowo poinformowany o terminie i godzinie zabiegu. Wystarczy, że przyjdziesz z potwierdzeniem przelewu i usiądziesz o wskazanej godzinie pod gabinetem. Doktor Cię zaprosi na zabieg, a Ty nie będziesz musiał zgłaszać się do rejestracji.
  • Doktor poprosi Cię do gabinetu
  • Zabieg odbywa się bez udziału pielęgniarki
  • Doktor Cię znieczuli i wykona zabieg wazektomii.

Nasze dotychczasowe doświadczenie z zabiegów wakzektomii:

Zadowoleni pacjenci 100%
Bezpieczeństwo * 98%
Poprawa samooceny 100%

* 2% ryzyko, obejmuje nieprzestrzeganie zaleceń lekarskich po zabiegu. Stosowanie się do zaleceń lekarskich minimalizuje ryzyko działań niepożądanych.

Cena zabiegu

1 Konsultacja urologiczna 180 zł Opłać teraz
2 Wazektomia 2000 zł Opłać teraz

Szanowny Pacjencie, za każdą usługę powyżej 100 zł w klinice Best-Med, możesz zapłacić:

– przelewem odroczonym, w ciągu 30 dni od daty wykonania usługi lub

– w korzystnych ratach

Z płatności odroczonej oraz rat skorzystać mogą osoby po 25 roku życia, które są obywatelami Polski. Przy płatnościach do 5 000 zł, nie wymagamy żadnych zaświadczeń, ani dokumentów.

Procedura tego typu płatności jest bardzo prosta i trwa kilka minut.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609-505-600 lub poprzez formularz.

Umów wizytę

Jak Widzisz Drogi Pacjencie, nie ma się czego obawiać,

zabieg jest skuteczny, bezpieczny i dyskretny.

wizytę możesz umówić pod numerem telefonu 22 628 62 81, 609 505 600,
lub anonimowym adresem mailowym formen@best-med.pl

Pod specjalnie dedykowanym numerem telefonu 726999960,
Dr Wiśniewski odpowie na wszystkie pytania dotyczące wazektomii
we wtorki, środy, czwartki w godzinach: 15:00 – 15:45.

Umów wizytę