Czy wiesz, że blefaroplastyka to zabieg, który pomaga odmłodzić spojrzenie nawet o kilka lat?

Umów wizytę

BLEFAROPLASTYKA

KOSZT ZABIEGU:

od 3900 zł

CZAS ZABIEGU:

60 min

ZNIECZULENIE:

tak

LICZBA ZABIEGÓW W SERII:

1

ODSTĘPY:

6-8 miesięcy

OBSZAR:

powieki

PROBLEM:

Opadająca powieka

Czym jest blefaroplastyka, dla kogo?

Wraz z upływem czasu na naszej twarzy zaczynają się pojawiać oznaki starzenia. Do takich należy zwiotczenie skóry powiek, które może powodować nie tylko defekt estetyczny, ale także zaburzenie widzenia.

Osoby, które borykają się z opadającą powieką czy też wiotką skórą powiek, mogą w szybki i skuteczny sposób pozbyć się swoich dolegliwości, dzięki likwidacji nadmiaru skóry powiek. Korekcja chirurgiczna powiek polega na wycięciu nadmiaru skóry powieki oraz w razie potrzeby, także tłuszczu.

Jak wygląda zabieg bleferoplastyki?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około godziny.

Wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym, tzn., że po zabiegu pacjent udaje się do domu.

Zabieg wiąże się z przecięciem skóry, to blizna po zabiegu jest prawie niewidoczna, ponieważ cięcie wykonywane jest w obrębie załamania powieki.

Na ranę zakładane są szwy, które są zdejmowane podczas kontroli w 7 dobie po zabiegu – tyle czasu wynosi też średni okres rekonwalescencji, po którym można wrócić do swoich obowiązków zawodowych.

Siniaki czy obrzęki są normalnym zjawiskiem, a dolegliwości bólowe z reguły są niewielkie i ustępują po przyjęciu powszechnie dostępnych środków przeciwbólowych.

Choć efekty zabiegu widoczne są od razu, to ostateczny efekt można ocenić po około 3 miesiącach.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu ?

Efekty zabiegu mogą utrzymywać się nawet kilkanaście lat.

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przed wykonaniem zabiegu odbywa się kwalifikacja chirurgiczna, podczas której omawiane są szczegółowo zalecenia przed, jak i po zabiegowe. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach oraz schorzeniach, ponieważ niektóre z nich mogą wpłynąć na bezpieczeństwo oraz efekt zabiegu.

Niezwykle ważne jest, żeby rzucić palenie na 6 tygodni przed zabiegiem, w celu zmniejszenia ryzyka zaburzeń gojenia się rany czy też jej infekcji. Po zabiegu należy unikać promieniowania UV przez 6 tygodni, a ćwiczeń fizycznych przez co najmniej 2 tygodnie. Jak każdy zabieg operacyjny, blefaroplastyka także jest obarczona ryzykiem pojawienia się powikłań. Do niektórych z nich należy: krwiak, suchość oka, czy utrata wzroku.

Za przeprowadzenie zabiegu odpowiada dr n. med. Rafał Kieszek. Specjalista chirurgii ogólnej, transplantolog kliniczny, lekarz medycyny estetycznej. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Autor pracy dyplomowej pt. „Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w zabiegach medycyny estetycznej i regeneracyjnej”

Pracował wiele lat jako adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor i współautor wielu prac publikowanych w indeksowanych czasopismach. Założyciel The Polish Society for Organ Donation. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Współwykonawca pierwszego w Polsce przeszczepienia krzyżowego i łańcuchowego nerek.

Zabieg można wykonać również przy użyciu plazy medycznej

Nasze dotychczasowe doświadczenie z zabiegów blefaroplastyki:

Zadowoleni pacjenci 100%
Bezpieczeństwo * 99%
Poprawa samooceny 100%

* 1% ryzyko, obejmuje nieprzestrzeganie zaleceń lekarskich po zabiegu. Stosowanie się do zaleceń lekarskich minimalizuje ryzyko działań niepożądanych.

Cena zabiegu

Lp Nazwa zabiegu Cena
1 KONSULTACJA PRZED ZABIEGIEM 200 zł
2 BLEFAROPLASTYKA METODĄ CHIRURGICZNĄ 3900 zł

Do zabiegu stosujemy preparaty wyłącznie wysokiej jakości.

Szanowny Pacjencie, za każdą usługę powyżej 100 zł w klinice Best-Med, możesz zapłacić:

– przelewem odroczonym, w ciągu 30 dni od daty wykonania usługi lub

– w korzystnych ratach

Z płatności odroczonej oraz rat skorzystać mogą osoby po 25 roku życia, które są obywatelami Polski. Przy płatnościach do 5 000 zł, nie wymagamy żadnych zaświadczeń, ani dokumentów.

Procedura tego typu płatności jest bardzo prosta i trwa kilka minut.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609 505 600 lub poprzez formularz.

Umów wizytę

Drogi Pacjencie,
wizytę możesz umówić
pod numerem telefonu
22 628 62 81 lub 609 505 600.