Czy wiesz, że blefaroplastyka to zabieg, który pomaga odmłodzić spojrzenie nawet o kilka lat?

Umów wizytę

BLEFAROPLASTYKA PRZY UŻYCIU PLAZMY

KOSZT ZABIEGU:

od 1500 zł

CZAS ZABIEGU:

60 min

ZNIECZULENIE:

tak

LICZBA ZABIEGÓW W SERII:

1

ODSTĘPY:

6-8 miesięcy

OBSZAR:

powieki

PROBLEM:

Opadająca powieka

Czym jest blefaroplastyka przy użyciu plazmy, dla kogo?

Wraz z upływem czasu na naszej twarzy zaczynają się pojawiać oznaki starzenia. Do takich należy zwiotczenie skóry powiek, które może powodować nie tylko defekt estetyczny, ale także zaburzenie widzenia.

Osoby, które borykają się z opadającą powieką czy też wiotką skórą powiek, mogą w szybki i skuteczny sposób pozbyć się swoich dolegliwości, dzięki likwidacji nadmiaru skóry. Korekcja chirurgiczna powiek polega na wycięciu nadmiaru skóry powieki oraz w razie potrzeby, także tłuszczu, natomiast, plazma pozwala na bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości i zmian – bez użycia skalpela czyli bez interwencji chirurgicznej.

Plasmage wykorzystuje zjawisko plazmy, nazywane czwartym stanem skupienia. Stanowi ono najnowocześniejsze osiągnięcie w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej.

Jest doskonałą alternatywą w leczeniu schorzeń, które dotąd poddawane były ingerencyjnym zabiegom z zakresu chirurgii estetycznej np. korekcja powiek (blefaroplastyka).

Bazując na efekcie sublimacji, w trakcie zabiegu odparowany zostaje nadmiar tkanki, poprawiając napięcie skóry. Czynnikiem wyróżniającym Plasmage jest fakt, iż plazma nie oddziałuje na zdrowe tkanki znajdujące się wokół obszaru poddanego zabiegowi, co warunkuje jego bezpieczeństwo i precyzję.

Jak wygląda zabieg bleferoplastyki plazmą medyczną?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa ok 30 minut.

Zabieg polega na wykonaniu drobnych punktów za pomocą urządzenia medycznego.

Punkty sublimacji utrzymują się na skórze do 10 dni.

Zaczerwienienie skóry po zabiegu jest zjawiskiem normalnym, a dolegliwości bólowe z reguły są niewielkie.

Choć efekty zabiegu widoczne są od razu, to ostateczny efekt można ocenić po około 3 miesiącach.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu ?

Efekty zabiegu mogą utrzymywać się nawet kilkanaście lat.

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przed wykonaniem zabiegu odbywa się kwalifikacja chirurgiczna, podczas której omawiane są szczegółowo zalecenia przed, jak i po zabiegowe. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach oraz schorzeniach, ponieważ niektóre z nich mogą wpłynąć na bezpieczeństwo oraz efekt zabiegu.

Niezwykle ważne jest, żeby rzucić palenie na 6 tygodni przed zabiegiem, w celu zmniejszenia ryzyka zaburzeń gojenia się rany czy też jej infekcji. Po zabiegu należy unikać promieniowania UV przez 6 tygodni, a ćwiczeń fizycznych przez co najmniej 2 tygodnie. Jak każdy zabieg operacyjny, blefaroplastyka także jest obarczona ryzykiem pojawienia się powikłań. Do niektórych z nich należy: krwiak, suchość oka, czy utrata wzroku.

Wskazania do zabiegu Plasmage w medycynie estetycznej:

Nieinwazyjna plastyka powiek – blefaroplastyka;
plastyka powiek górnych,
plastyka powiek dolnych.

Za przeprowadzenie zabiegu odpowiada dr n. med. Rafał Kieszek. Specjalista chirurgii ogólnej, transplantolog kliniczny, lekarz medycyny estetycznej. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Autor pracy dyplomowej pt. „Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w zabiegach medycyny estetycznej i regeneracyjnej”

Pracował wiele lat jako adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor i współautor wielu prac publikowanych w indeksowanych czasopismach. Założyciel The Polish Society for Organ Donation. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Współwykonawca pierwszego w Polsce przeszczepienia krzyżowego i łańcuchowego nerek.

Zabieg ten można wykonać również przy użyciu metody chirurgicznej

Nasze dotychczasowe doświadczenie z zabiegów blefaroplastyki:

Zadowoleni pacjenci 100%
Bezpieczeństwo * 99%
Poprawa samooceny 100%

* 1% ryzyko, obejmuje nieprzestrzeganie zaleceń lekarskich po zabiegu. Stosowanie się do zaleceń lekarskich minimalizuje ryzyko działań niepożądanych.

Cena zabiegu

Lp Nazwa zabiegu Cena
1 KONSULTACJA PRZED ZABIEGIEM 200 zł
2 BLEFAROPLASTYKA PLAZMĄ 1500 zł

Do zabiegu stosujemy preparaty wyłącznie wysokiej jakości.

Szanowny Pacjencie, za każdą usługę powyżej 100 zł w klinice Best-Med, możesz zapłacić:

– przelewem odroczonym, w ciągu 30 dni od daty wykonania usługi lub

– w korzystnych ratach

Z płatności odroczonej oraz rat skorzystać mogą osoby po 25 roku życia, które są obywatelami Polski. Przy płatnościach do 5 000 zł, nie wymagamy żadnych zaświadczeń, ani dokumentów.

Procedura tego typu płatności jest bardzo prosta i trwa kilka minut.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609 505 600 lub poprzez formularz.

Umów wizytę

Drogi Pacjencie,
wizytę możesz umówić
pod numerem telefonu
22 628 62 81 lub 609 505 600.