Czy wiesz, że dzięki botoksowi możesz pozbyć się zmarszczek i odmłodzić twarz o kilka lat?

Umów wizytę

BOTOX

KOSZT ZABIEGU:

od 700 zł

CZAS ZABIEGU:

15 min

ZNIECZULENIE:

tak

CZĘSTOTLIWOŚĆ:

4 – 6 miesięcy

OBSZAR:

pomiędzy brwiami, czoło, wokół oczu

PROBLEM:

Redukcja zmarszczek

REDUKCJA ZMARSZCZEK

Żeby skutecznie pozbyć się zmarszczek wywołanych przez nadmierne kurczenie się mięśni mimicznych, należy wykonać bezpieczny zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Zmarszczki mimiczne mogą pojawić się już w bardzo młodym wieku, w szczególności u osób z wyraźną mimiką twarzy.

Podanie toksyny botulinowej powoduje rozluźnienie ostrzykniętego mięśnia, a także znajdującej się nad nim skóry. Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej jest w pełni bezpieczny, jeśli jest wykonany przez wykwalifikowanego lekarza. Efekt zabiegu zaczyna być widoczny po 2-3 dniach, u niektórych osób dopiero po tygodniu, a utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy. Po tym czasie, żeby utrzymać efekt „odświeżonej” skóry, należy zabieg powtórzyć.

Najbardziej spektakularne efekty osiąga się przy likwidowaniu bruzd: między brwiami (tzw. „lwie zmarszczki”), poprzecznych czoła oraz wokół oczu (tzw. „kurze łapki”). Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej stanowi bardzo dobrą bazę do dalszych zabiegów medycyny estetycznej, np. wypełnień z kwasem hialuronowym.

Botoks, mimo że znany jest głównie jako wypełniacz, wykorzystywany jest nie tylko jako preparat redukujący zmarszczki, ale także stosuje się go w leczeniu nadpotliwości czy bruksizmu.

REDUKCJA ZMARSZCZEK

Żeby skutecznie pozbyć się zmarszczek wywołanych przez nadmierne kurczenie się mięśni mimicznych, należy wykonać bezpieczny zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Zmarszczki mimiczne mogą pojawić się już w bardzo młodym wieku, w szczególności u osób z wyraźną mimiką twarzy. Podanie toksyny botulinowej powoduje rozluźnienie ostrzykniętego mięśnia, a także znajdującej się nad nim skóry. Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej jest w pełni bezpieczny, jeśli jest wykonany przez wykwalifikowanego lekarza. Efekt zabiegu zaczyna być widoczny po 2-3 dniach, u niektórych osób dopiero po tygodniu, a utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy. Po tym czasie, żeby utrzymać efekt „odświeżonej” skóry, należy zabieg powtórzyć. Najbardziej spektakularne efekty osiąga się przy likwidowaniu bruzd: między brwiami (tzw. „lwie zmarszczki”), poprzecznych czoła oraz wokół oczu (tzw. „kurze łapki”). Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej stanowi bardzo dobrą bazę do dalszych zabiegów medycyny estetycznej, np. wypełnień z kwasem hialuronowym.

Za przeprowadzenie zabiegu odpowiada dr n. med. Rafał Kieszek. Specjalista chirurgii ogólnej, transplantolog kliniczny, lekarz medycyny estetycznej. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Autor pracy dyplomowej pt. „Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w zabiegach medycyny estetycznej i regeneracyjnej”

Pracował wiele lat jako adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor i współautor wielu prac publikowanych w indeksowanych czasopismach. Założyciel The Polish Society for Organ Donation. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Współwykonawca pierwszego w Polsce przeszczepienia krzyżowego i łańcuchowego nerek.

Za przeprowadzenie zabiegu odpowiada Paulina Siwik – lekarz w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii.
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie w trakcie specjalizacji z dermatologii. W zakresie zainteresowań Pani Doktor i codziennej praktyki zawodowej znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w szczególności mające na celu profilaktykę starzenia się skóry, regenerację zmierzającą do obniżenia wieku biologicznego skóry, korekcję niedoskonałości oraz poprawę owalu twarzy.

 

W Centrum Medycznym Best Med lekarz Paulina Siwik zajmuje się następującymi obszarami terapeutycznymi:
– zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej (zmarszczki mimiczne, bruksizm, nadpotliwość);
– mezoterapia;
– zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego;
– zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (wolumetria twarzy, korekcja ust).

Nasze dotychczasowe doświadczenie z zabiegów redukcji zmarszczek:

Zadowoleni pacjenci 100%
Bezpieczeństwo * 99%
Poprawa samooceny 100%

* 1% ryzyko, obejmuje nieprzestrzeganie zaleceń lekarskich po zabiegu. Stosowanie się do zaleceń lekarskich minimalizuje ryzyko działań niepożądanych.

Cena zabiegu

Lp Nazwa zabiegu Cena
1 KONSULTACJA LEKARSKA 200 zł
2 ZMARSZCZKI PIONOWE CZOŁA (LWIA ZMARSZCZKA) 700 zł
3 ZMARSZCZKI POZIOME CZOŁA 700 zł
4 ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU (KURZE ŁAPKI) 700 zł
5 ZMARSZCZKI DWIE OKOLICE 900 zł
6 ZMARSZCZKI TRZY OKOLICE 1100 zł
7 KAMIENISTA BRODA 1100 zł
8 BRUKSIZM 1100 zł
9 LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - 2 DŁONIE 1500 zł
10 LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - TWARZ 1500 zł
11 LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - 2 STOPY 1 500 zł
12 LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - 2 PACHY 1 500 zł

Do zabiegu stosujemy preparaty wyłącznie wysokiej jakości.

Szanowny Pacjencie, za każdą usługę powyżej 100 zł w klinice Best-Med, możesz zapłacić:

– przelewem odroczonym, w ciągu 30 dni od daty wykonania usługi lub

– w korzystnych ratach

Z płatności odroczonej oraz rat skorzystać mogą osoby po 25 roku życia, które są obywatelami Polski. Przy płatnościach do 5 000 zł, nie wymagamy żadnych zaświadczeń, ani dokumentów.

Procedura tego typu płatności jest bardzo prosta i trwa kilka minut.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609 505 600 lub poprzez formularz.

Umów wizytę

Drogi Pacjencie,
wizytę możesz umówić
pod numerem telefonu
22 628 62 81 lub 609 505 600.