Idealne skóry

Kompleksowy zabieg przywracający idealną gładkość i młodzieńczy blask

HydroRegen to połączenie hydrodermabrazji i oczyszczania wodorowego, dzięki czemu umożliwia głębokie i niezwykle skuteczne oczyszczanie skóry, które jest nieosiągalne dla innych urządzeń. Po wykonanym zabiegu pacjent ma uczucie, że jego skóra jest dogłębnie oczyszczona i świeża. Dodatkową zaletą zabiegów wykonywanych przy użyciu aktywnego wodoru jest idealne nawilżenie skóry, które zapewnia jej niespotykaną dotąd gładkość.

Kliknij play i zobacz jak wygląda zabieg w praktyce:

Dogłębne oczyszczenie skóry z wykorzystaniem aktywnego wodoru

Hydroregen jest kompleksowym zabiegiem bankietowym, który zapewni że skóra będzie wyjątkowo odżywiona, a cera promienna. Zabieg trwa około półtorej godziny, co pozwala na wykonanie go przez nawet najbardziej zapracowane osoby.

Efekt po zabiegu jest natychmiastowy, dzięki czemu sprawdzi się idealnie przed ważnymi okazjami.

Wykonanie zabiegu w kilku seriach zapewni natomiast długotrwałe efekty odżywienia i rewitalizacji. Wynika to z faktu, że włókna kolagenowe zostają pobudzone do regeneracji, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta i gładka, a zmarszczki mniej widoczne.

HydroRegen to kompleksowy zabieg, który zadba o wszystkie potrzeby twojej skóry.

Jak to działa?

Poprzez możliwość wprowadzenia aktywnego wodoru do głębszych warstw skóry, HydroRegen usuwa wolne rodniki, czyli niesparowane atomy, które odpowiadają za procesy starzenia się. Najbardziej widoczne efekty zabiegu to przede wszystkim:

 • Bezinwazyjne usunięcie zaskórników
 • Odmłodzenie i poprawienie napięcia skóry
 • Nawilżenie skóry
 • Usunięcie martwego naskórka
 • Widoczna redukcja zmarszczek
 • Ujędrnienie skóry

Po wykonaniu zabiegu u pacjentek utrzymuje się uczucie dogłębnego oczyszczenia oraz odżywienia skóry. Staje się ona niezwykle gładka i nabiera zdrowego kolorytu.

Głowice urządzenia hydroREGEN

HydroRegen umożliwia wykonywanie kompleksowego zabiegu dzięki zastosowaniu aż 6 rodzajów głowic.

1. Głowica do oczyszczania wodorowego

Za pomocą tej głowicy możemy oczyścić skórę z martwego naskórka oraz pobudzić jej krążenie z użyciem peelingu kawitacyjnego. Dzięki niemu skóra jest lepiej przygotowana do zabiegu wodorowego.

2. Głowica Bio RF do twarzy

Drugi rodzaj głowicy poprawia poziom syntezy kolagenu i redukuje zmarszczki, działa łagodząco oraz ujędrniająco. Biolifting, to jedna z najnowocześniejszych metod bezoperacyjnego liftingu twarzy, szyi oraz dekoltu. Głowica emituje mikroprądy o ściśle dobranych parametrach, które pobudzają procesy regeneracyjne zachodzące wewnątrz komórek. W ten sposób dochodzi do odbudowy uszkodzonych włókien kolagenu oraz elastyny.

3. Peeling kawitacyjny

Wykonanie peelingu kawitacyjnego zapewnia dogłębne i niezwykle dokładne oczyszczenie skóry z martwego naskórka. Jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych mających na celu oczyszczenie i wygładzenie cery.

4. Głowica regenJET

Głowica regenJET służy do wtłaczania substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Dzięki zastosowaniu infuzji tlenowej pozwala ona na wtłaczanie substancji aktywnych do wnętrza skóry, dzięki wykorzystaniu sprężonego powietrza zawierającego większą zawartość tlenu. Zabiegi z wykorzystaniem infuzji tlenowej działają odżywczo, regenerująco i przeciwzapalnie. Przyspieszają również metabolizm komórkowy i spowalniają procesy starzenia się skóry. Infuzja tlenowa jest bardzo bezpiecznym i skutecznym zabiegiem kosmetycznym.

5. Głowica do ultradźwięków

Poprzez zastosowanie głowicy do ultradźwięków zostaje zwiększona przepuszczalność błon komórkowych dzięki czemu pobudzona jest przemiana materii, co umożliwia głębsze przenikanie substancji aktywnych. Głowica emituje ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości pozwalając tym samym na aktywne wtłaczanie substancji odżywczych w głębsze warstwy skóry, intensywnie ją odżywiając. Masaż w wykorzystaniem głowicy z ultradźwiękami poprawia krążenie krwi i wspomaga rozbicie złogów tłuszczowych.

6. Głowica chłodząca

Głowica chłodząca ma za zadanie zamknąć pory skóry. Wspomaga ona efekt zabiegu oraz łagodzi odczucia bólowe w miejscach szczególnie wrażliwych na temperaturę oraz działania mechaniczne.

 

Umów się na zabieg

Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej.

W celu uzyskania i utrzymania najlepszego efektu zaleca się wykonanie serii zabiegów. Za sprawą pobudzenia włókien kolagenowych do regeneracji skóra staje się bardziej napięta, miękka, odżywiona i gładka. Dodatkowo jest bardziej dotleniona oraz usuwane są z niej wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia się, przez co zyskuje promienny i zdrowy wygląd na co dzień. Twarz ujędrnia się, a jej owal staje się wyraźniejszy.

Cena zabiegu HydroRegen: 400 zł
Pakiet trzech zabiegów: 1 000 zł

BEST-MED Centrum Medyczne Warszawa jest kliniką specjalizująca się w wodorowym oczyszczaniu twarzy. Tak zwane zabiegi bankietowe umożliwiają osiągnięcie świetnego efektu w możliwe krótkim czasie, a rewitalizacja i odmłodzenie twarzy są najlepszą rekomendacją. 

Umów się na konsultację kosmetologiczna

Jeśli nie jesteś pewna czy ten zabieg będzie odpowiedni dla Ciebie, to najpierw umów się na  konsultację kosmetologiczną w czasie której:

 • Specjalnym urządzeniem zbadamy poziom nawilżenia skóry
 • Dobierzemy zabiegi, które najlepiej pomogą Twojej cerze
 • Doradzimy rodzaj kosmetyków i odpowiednią ścieżkę pielęgnacji
 • Skonsultujemy problem i odpowiemy na Twoje pytania

Kliknij przycisk poniżej, zostaw do siebie kontakt, a my oddzwonimy ze szczegółami i propozycją wolnych terminów.

Kliknij przycisk, zostaw kontakt, a my oddzwonimy

 • Rejestracja telefoniczna tel. 22 628 62 81
 • Godziny otwarcia pon. – pt.: 8 – 21 / sob.: 9 – 14
 • Rejestracja poprzez email biuro@best-med.pl
 • Adres al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa