Czy wiesz, że grudki perliste prącia są dość powszechną zmianą na narządach płciowych i występują u co dziesiątego mężczyzny?

Pod specjalnie dedykowanym numerem telefonu Dr Wiśniewski odpowie na wszystkie pytania dotyczące wydłużania wędzidełka we wtorki, środy, czwartki w godzinach: 15:00 – 15:45.

Możesz skontaktować się również pod anonimowym adresem mailowym formen@best-med.pl

GRUDKI PERLISTE

Witaj Drogi Pacjencie,

nie obawiaj się, trafiłeś w dobre ręce.


Grudki perliste prącia
, najczęściej pojawiają się pomiędzy 20 a 30 rokiem życia, wywołując przy tym uczucie niepokoju i spadku własnej samooceny. Czym są? To niewielkie, okrągłe bądź wydłużone grudki przypominające perełki o białocielistym zabarwieniu, które znajdują się na koronie żołędzi prącia lub w rowku zażołędnym. Mogą występować w liczbie pojedynczej lub mnogiej tworząc kilkurzędowy wieniec wokół korony żołędzi.

Mimo, że grudki perliste nie są zmianami chorobowymi, mogą powodować pewnego rodzaju dyskomfort – podczas ejakulacji lubią się powiększać. Dodatkowo w miejscach, w których występują, może gromadzić się więcej mastki, czyli białej wydzieliny znajdującej się pod napletkiem. Mężczyźni, których dotyka problem grudek perlistych odczuwają spadek samooceny i wstyd, które przekładają się na ograniczenia w kontaktach seksualnych.

Usuwanie grudek perlistych:

Jak pozbyć się grudek? Pod żadnym pozorem nie należy ich pocierać i zdrapywać, gdyż może to prowadzić do krwawienia i zakażeń bakteryjnych. To nie są zmiany, których można się pozbyć domowymi sposobami.

W Centrum Medycznym BEST-MED, wykonujemy zabieg usuwania grudek perlistych przy pomocy plazmy medycznej. Jest to bezbolesna, prosta, szybka i skuteczna metoda, dzięki której nie pozostaną blizny. Lekarz przed zabiegiem, nakłada na miejsca zmienione chorobowo krem znieczulający i za pomocą cienkiej wiązki plazmy medycznej „wypala” grudki”. Po zabiegu, pozostaje niewielki obrzęk i drobne strupki. Jest to całkowicie bezpieczna metoda, ponieważ nie narusza okolicznych tkanek.

W Best-Med dysponujemy eksperckim zespołem medycznym lekarzy urologów, w którego skład wchodzą:

Doktor Tomasz Wiśniewski, certyfikowany specjalista w zakresie powiększania prącia i urologii estetycznej. Fellow of the European Board of Urology 2002.
Doktor odbył wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie oraz w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie. Ordynator Oddziału Zabiegowego W Szpitalu Damiana.
Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Doktor Wiśniewski zajmuje się również: małoinwazyjną plastyką wędzidełka plazmą medyczną, leczeniem stulejki nowoczesną metodą z użyciem anastomatu, usuwaniem grudek perlistych.

Doktor Sylwia Bender jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologii.

Na co dzień, pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Warszawie, gdzie konsultuje, operuje i prowadzi zajęcia ze studentami.

Specjalizuje się w operacjach endoskopowych i laparoskopowych likwidujących m.in. kamicę układu moczowego, rozrost gruczołu krokowego, żylaki powrózka nasiennego oraz wykonuje nowoczesne zabiegi leczenia stulejki.

W Centrum Medycznym Best-Med, zdajemy sobie sprawę, jak skrępowany może być mężczyzna w trakcie wizyty lekarskiej u urologa…

Dlatego krok po kroku, opowiemy Ci, jak będzie przebiegała wizyta:

  • Dzwonisz na rejestrację lub umawiasz wizytę przez specjalnie dedykowanego maila: formen@best-med.pl
  • Wybierasz telekonsultacje z doktorem lub umawiasz się na konsultacje, w trakcie której uzgadniacie oczekiwany efekt powiększenia penisa,
  • Dokonujesz płatności przelewem na numer konta wysłany mailem. Możesz również dokonać płatności w placówce – opcje przelewu, przygotowaliśmy dla Twojego komfortu,
  • Mailem lub telefonicznie podajemy termin wizyty. Jeżeli wybierasz opcję płatności przelewem, zostaniesz mailowo poinformowany o terminie i godzinie zabiegu. Wystarczy, że przyjdziesz z potwierdzeniem przelewu i usiądziesz o wskazanej godzinie pod gabinetem. Doktor Cię zaprosi na zabieg, a Ty nie będziesz musiał zgłaszać się do rejestracji.
  • Doktor poprosi Cię do gabinetu
  • Zabieg odbywa się bez udziału pielęgniarki
  • Doktor Cię znieczuli i wykona zabieg usunięcie grudek perlistych.

Nasze dotychczasowe doświadczenie z zabiegów usuwanie grudek perlistych:

Zadowoleni pacjenci 100%
Bezpieczeństwo * 99%
Poprawa samooceny 100%

* 1% ryzyko, obejmuje nieprzestrzeganie zaleceń lekarskich po zabiegu. Stosowanie się do zaleceń lekarskich minimalizuje ryzyko działań niepożądanych.

Cena zabiegu

Lp Badanie Cena
1 Konsultacja przed zabiegiem 180 zł
2 Zabieg usunięcia grudek perlistych od 550 do 950 zł za sesję *
* cena uzależniona od ilości zmian i czasu trwania zabiegu

Sprawdź nasze aktualne promocje

Szanowny Pacjencie, za każdą usługę powyżej 100 zł w klinice Best-Med, możesz zapłacić:

– przelewem odroczonym, w ciągu 30 dni od daty wykonania usługi lub

– w korzystnych ratach

Z płatności odroczonej oraz rat skorzystać mogą osoby po 25 roku życia, które są obywatelami Polski. Przy płatnościach do 5 000 zł, nie wymagamy żadnych zaświadczeń, ani dokumentów.

Procedura tego typu płatności jest bardzo prosta i trwa kilka minut.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609 505 600 lub poprzez formularz.

Dowiedz się więcej na temat zabiegów z użuciem plazmy medycznej

Jak Widzisz Drogi Pacjencie, nie ma się czego obawiać,

zabieg jest skuteczny, bezpieczny i dyskretny.

wizytę możesz umówić pod numerem telefonu 22 628 62 81 lub 609 505 600,
lub anonimowym adresem mailowym formen@best-med.pl

Pod specjalnie dedykowanym numerem telefonu 726999960,
Dr Wiśniewski odpowie na wszystkie pytania dotyczące usuwania grudek perlistych prącia
we wtorki, środy, czwartki w godzinach: 15:00 – 15:45.

Umów wizytę
null

Powiększanie penisa